doprava

Vonný vosk Yankee Candle SWEET APPLE

-32 %
Akcia
dopredaj
Vonný vosk Yankee Candle SWEET APPLE
Původní s DPH 2,42 EURUšetríte 0,78 EUR 32 %
1,64 EUR s DPH
1,36 EUR bez DPH
Cena po registraci:1,64 EUR
Dostupnosť:
Skladem > 5 ks
Kód0055854
PN23924
VýrobcaYankee Candle
Záruka24 mesiacov
PopisTechnické parametre

Doba horenia: približne 8 hodín

 

Popis vône: Jablíčková klasika. Sweet Apple ponúka sladkú a šťavnatú krehkosť jabĺk, čerstvo utŕžených v jabloňové sadu.

Popis prevedenie: Rozpustený voňavý vosk prevonia veľmi rýchlo celý byt. Môžete ho tiež tuhý vložiť do malých priestorov a tešiť sa zo sviežosti dlhé týždne. Pre maximálny vonný efekt rozpustite vosk v aromalampe pomocou bežnej čajové sviečky. Vosk neukladajte do vody. Po sfúknutiu sviečky vosk stuhne a dá sa znovu použiť. Jeho objem neubúda, len sa z neho po čase odparí vonné esencie. Lampu potom vložte do mrazničky a po chvíli pôjde použitý vosk voľne vylúpnuť. Vosky sa dajú kombinovať: vytvárajte vlastné vône nalámáním rôznych voskov do horného kalíška aromalampy!

VýrobceYankee Candle
Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Lampu poté vložte do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout. Vosky se dají kombinovat: vytvářejte vlastní vůně nalámáním různých vosků do horního kalíšku aromalampy! 
Certifikované obchodní podmínky dTest